مجتمع آموزشی و پرورشی نور
تلفیقی از ایده ها،امکانات و منابع انسانی
 
 

بسمه تعالی

گزارش سه ماهه اول سال تحصیلی 93-92

معاونت اجرایی دبیرستان نور 2

- از اول مهرماه 92 ثبت نام دانش آموزان از طریق سامانه ثبت نام الکترونیکی دانش آموزان صورت گرفته بود چون برنامه دانا            ویژه مدارس آماده نبود دانش آموزانی که ثبت نام کرده بودند پرونده آنها را کلاسی بندی کردیم و لیست حضوروغیاب کامپیوتری آماده کردیم و به دبیران تحویل داده شد.بعداً سرفرصت لیست های حضورغیاب طبق لیست های برنامه دانا به صورت کامپیوتری زده شد و هر درس و دبیر مربوطه آماده شد و به دبیر تحویل داده شد. در نوبت اول با همان لیست های کامپیوتری بود دبیرها حضورغیاب می کردند.

- بعدازآن از برنامه دانا و سامانه ثبت نام الکترونیکی آماده شد مشخصات دانش آموزان برای برنامه دانا تغذیه کنیم.وکلیه دانش آموزان ثبت نام شده اند و بعد انتخاب واحد و کلاس بندی شده اند. و مشخصات دبیران جدید که امسال به دبیرستان نور2 معرفی شده اند وارد سیستم برنامه دانا انجام دادیم برای لیست ها دبیران .

- پرونده های دانش آموزان را بررسی کردیم تا کمبودی از جمله مدارک کپی شناسنامه ، کپی کارت ملی ، عکس و مدارک دوره راهنمایی کم نداشته باشند.

- فرم مشخصات دبیران تهیه شد برای دبیرها اهم از آدرس، عکس ، کپی کارت ملی و حکم کارگزینی از آنها برای داخل پرونده دبیران .

- بررسی پرونده اتباع خارجی ازجمله کپی کارت تردد ، اهم از خود دانش آموز و پدرو مادر دانش آموز و فیش واریزی.

- در آذرماه دبیران محترم نمره ای برای ارزیابی دانش آموزان داده بودند که قبل از امتحانات نوبت اول نمره ای از ارزیابی خود داشته باشد. آنها را وارد برنامه میقاب کردیم و کارنامه موقت صادرشد و به دانش آموز و اولیا اطلاع رسانی شد.

- لیست نمرات مستمر برای دبیران تهیه شد برای هر دبیر جداگانه در پاکت های مخصوص قرار داده شد.

- امتحانات دی ماه در تاریخ 4/10/92 در دو سانس شروع شد ، سانس اول برای دانش آموزان سال اول و سانس دوم برای دانش آموزان سال دوم دبیرستان بود. امتحانات راس ساعت مقرر شروع می شد و بعداز امتحانات ورقه شمارش با لیست نمرات در پاکت های مخصوص قرار می دادیم و به دبیرهای مربوطه تحویل داده می شد و امضاء از آنها گرفته می شد.

- در طول امتحانات لیست نمرات به تدریج به امور دفترداده می شد و نمرات ثبت می گردید تا آخرین لیست نمرات وارد سیستم شد. برای چک کردن نمرات، لیست نمرات با نمره از سیستم دریافت کردیم  و تک به تک لیست ها را چک کردیم برای اطمیان کامل بعداز آن کارنامه دانش آموزان به تفکیک کلاس ها چاپ کردیم و به معاونت ها تحویل داده شد.

- بعداز تحویل کارنامه ها نیمسال دوم شروع شد. لیست حضورغیاب دانش آموزان چاپ کردیم و تحویل معاونت آموزشی گردید هر دبیری لیست محضوص خود را در کلاسور ها قرار دادیم.

- بعداز اینکه نیمسال دوم شروع شد لیست نمرات با نمره تهیه با لیست دست نویس به دبیر مربوطه برای رویت نمرات خود دادشد و امضائ کردن و طبق کد درس به ترتیب آماده صافی می باشد.

- بعداز این نمرات توصیه نامه تحصیلی اول/دوم/ سوم راهنمایی برای دانش آموزان سال اول دبیرستان وارد سیستم شد برای هدایت تحصیلی دانش آموزان.

                                                                                                          علی اصغر اخلاقی - داود مختاری

                                                                                                                                       معاونت اجرایی دبیرستان نور2

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگ


تغییر ثابت ترین واژه است

مشارکت راه را کوتاه خواهد کرد

دست محبت الهی برسرجماعت است

مدیر وبلاگ : مجتمع آموزشی پرورشی نور
نظرسنجی
آیا شما با ایجاد و توسعه مجتمع های آموزشی شهری موافقید؟آیا شما با ایجاد و توسعه مجتمع های آموزشی شهری موافقید؟آیا شما با ایجاد و توسعه مجتمع های آموزشی شهری موافقید؟آیا شما با ایجاد و توسعه مجتمع های آموزشی شهری موافقید؟آیا شما با ایجاد و توسعه مجتمع های آموزشی شهری موافقید؟آیا شما با ایجاد و توسعه مجتمع های آموزشی شهری موافقید؟جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic