مجتمع آموزشی و پرورشی نور
تلفیقی از ایده ها،امکانات و منابع انسانی
 
 

یکی از خصیصه های مهم ظهور و بروز نوآوری، ایجاد فضای محرک نوآوری است. بدین معنی که مدیریت در هر سطحی باید همیشه در جامعه آماده ی شنیدن مسائل جدید از هر شخصیت حقیقی و حقوقی باشد. سیستم مدیریت استعداد، ابزار مؤثری برای ترغیب خلاقیت ها و ظهور نوآوری است و دارای چهار عنصر کشف استعداد، جذب استعداد، حفظ استعداد و اداره ی مدیریت استعدادها است. فقدان مشارکت در روند تصمیم گیری، عامل بی علاقگی و از بین بردن استعدادها می شود.

برای تعیین حق مردم در روند تصمیم گیری، برای سازمان دهی یک نظام مجهز با بازخورد کافی و برای بسیج شدن منابع از طریق مشارکت، تلاش پی گیر در خصوص تمرکززدایی برای توسعه از راه نهادینه سازی ضرورت دارد و وجود یک اراده ی نیرومند درپی این حرکت لازم است

پی نوشت : یک نظام مجهز باید از طریق مشارکت و تمرکز زدایی در سازمان به فضای نوآوری کمک کند.

منبع : کتاب خلاقیت و نوآوری از تیمور آقایی

 

نوع مطلب : اهداف و برنامه ها، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


پنجشنبه 30 خرداد 1392 :: نویسنده : مجتمع آموزشی پرورشی نور


سلام خدمت همه بویژه دبیرستانی های عزیز:

أنا عَلی بن الحسین بن عَلی نحن  بیت الله آولی یا لنبیّ

أضربكَم با لسّیف حتّی یَنثنی ضَربَ غُلامٍ هاشمیّ عَلَویّ

وَ لا یَزالُ الْیَومَ اَحْمی عَن أبی تَاللهِ لا یَحكُمُ فینا ابنُ الدّعی


نوع مطلب : خبرها، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


پنجشنبه 30 خرداد 1392 :: نویسنده : دبیرستان نور 2
http://bayanbox.ir/id/3009710363410184170نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


چهارشنبه 29 خرداد 1392 :: نویسنده : دبیرستان نور 2
http://bayanbox.ir/id/2819465602888282871نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


http://bayanbox.ir/id/2072972220327604119نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


http://bayanbox.ir/id/4314226327876337879نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


http://bayanbox.ir/id/9050688574021113827نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


چهارشنبه 29 خرداد 1392 :: نویسنده : مجتمع آموزشی پرورشی نور
ثبت نام در مدارس تابعه با شور شوق فراوان در حال انجام و اجرا می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام
نوع مطلب : خبرها، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشی

کنکور 92 با رقابت یک میلیون و 83 هزار و 571 داوطلب در روزهای ششم، هفتم و هشتم تیرماه، برگزار می‌شود و کارت اینترنتی ورود به جلسه آزمون از روز یکشنبه دوم تیر ماه توزیع می‌شود.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سازمان سنجش در توصیه به کنکوری‌های 92 تاکید می‌کند با توجه توزیع اینترنتی کارت شرکت در آزمون سراسری 92 از روز یکشنبه آینده (دوم تیرماه) تا روز چهارشنبه (پنجم تیرماه)، در زمان مقرر به سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات مندرج روی کارت اعتباری ثبت‌نام خود و شماره شناسنامه یا شماره پرونده و کد رهگیری و شماره شناسنامه، یک نسخه پرینت از کارت شرکت در آزمون خود تهیه کنند.

همچنین داوطلبانی که در دو یا سه گروه آزمایشی، متقاضی شرکت در آزمون سراسری شده‌اند، باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی، بر حسب مورد نسبت به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم یا دوره‌های آزمایشی دوم و سوم خود اقدام کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون سراسری، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

چنانچه داوطلبی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات کاربری مورد نیاز، موفق به کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، باید با همراه داشتن کارت ملی یا شناسنامه عکس‌دار، شخصا از روز دوشنبه سوم تیر تا روز چهارشنبه پنجم تیرماه از ساعت 8 تا 12 و 14 تا 18 بر اساس جدول مندرج در اطلاعیه توزیع کارت آزمون سراسری 92 در سایت سازمان سنجش، به باجه رفع نقص حوزه ذی‌ربط مراجعه کند.

داوطلبان باید برای ویرایش اطلاعات مورد نظر، به بندهای مربوط به آن در اصل اطلاعیه سازمان درباره تاریخ، نحوه پرینت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون سراسری سال 92 در سایت سازمان سنجش، مراجعه کنند.

در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس‌دار الزامی است.

همچنین در حوزه‌های امتحانی صبح‌ها راس ساعت 7 و بعدازظهرها راس ساعت 14:30 بسته خواهد شد و شروع فرآیند آزمون صبح‌ها راس ساعت 7:30 و بعدازظهرها راس ساعت 15 آغاز می‌شود، بنابراین، از ورود داوطلبان پس از بسته شدن در سالن‌های امتحانی به حوزه‌های امتحانی جلوگیری خواهد شد.

هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون، علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی مربوطه، باید اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس‌دار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مداد تراش، مداد پاک‌کن و یک سنجاق یا سوزن به همراه داشته باشند.

داوطلبان از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، تبلت، جزوه، کتاب، ماشین حساب، هر گونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیدا خودداری کنند.

نوع مطلب : مشاور، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :توزیع کارت کنکور سراسری 92 از دوم تیر ماه


مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به برگزاری آزمون سراسری سال 92 در روزهای ششم، هفتم و هشتم تیرماه، گفت: کارت ورود به جلسه آزمون از دوم تیر ماه توزیع می‌شود.

حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به توزیع کارت ورود به جلسه کنکور 92 از روز یکشنبه دوم تیرماه، اظهارکرد: داوطلبان می‌توانند تا روز چهارشنبه پنجم تیر ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، نسبت به دریافت کارت آزمون اقدام کنند.

وی با بیان اینکه یک میلیون و 86 هزار و 613 داوطلب در این دوره از آزمون ثبت‌نام کرده‌اند، اظهارکرد: از این تعداد 645 هزار و 711 داوطلب زن و 440 هزار و 902 داوطلب مرد شرکت کرده‌اند، که این آمار نشان می‌دهد تعداد داوطلبان ثبت‌نامی نسبت به سال گذشته، 20 هزار و 339 نفر افزایش یافته است.

نحوه اعلام شرکت در گزینش دانشگاه آزاد

وی با بیان اینکه برای داوطلبانی که در دو یا سه گروه آزمایشی ثبت‌نام کرده‌اند، دو و سه کارت جداگانه صادر می‌شود، تاکیدکرد: داوطلبان علاقمند به شرکت در گزینش کد رشته محل‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد باید در مرحله توزیع کارت و بر اساس دستورالعمل مربوطه علاقمندی خود را به شرکت در گزینش کد رشته محل‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد.

تقویم زمانبندی کنکور 92

مشاور عالی سازمان سنجش درباره زمان اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری 92، تصریح کرد: نتایج اولیه به صورت کارنامه تنظیم و در هفته دوم مردادماه 92 بر روی سایت سازمان قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به آغاز انتخاب رشته داوطلبان مجاز در هفته سوم مردادماه، گفت:‌ داوطلبان می‌توانند در زمان اعلام شده نسبت به انتخاب حداکثر 100 کد رشته محل از میان کد رشته‌ محل‌های تحصیلی گروه آزمایشی مجاز اقدام کنند و آنها را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته الکترونیکی وارد کنند.

توکلی افزود:‌ آن دسته از داوطلبان علاقمند به شرکت در گزینش کد رشته محل‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد که مجاز به انتخاب رشته می‌شوند باید کد رشته‌ محل‌های انتخابی دانشگاه آزاد را نیز در همان فرم انتخاب رشته وارد کنند، به عبارت دیگر برای انتخاب رشته محل‌های تحصیلی دانشگاه آزاد فرم جداگانه‌ای در نظر گرفته نمی‌شود.

وی درباره اعلام فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی، گفت: اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های متمرکز دوره‌های روزانه، شبانه، نیمه‌حضوری، بین‌المللی و مجازی دانشگاه‌های دولتی، پیام نور، آزاد اسلامی، غیرانتفاعی و دانشگاه فرهنگیان آزمون سراسری 92 در نیمه دوم شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.

وی افزود: همچنین فهرست اسامی معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های نیمه متمرکز آزمون سراسری سال 92 به همراه برنامه زمانی مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش در نیمه اول مهرماه منتشر خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش با بیان اینکه کارنامه نتایج گزینش نهایی انتخاب رشته‌کنندگان در نیمه اول مهرماه 92 از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود، اظهارکرد: در نهایت فهرست اسامی قبول شدگان نهایی رشته‌های نیمه متمرکز در اواخر دی ماه و یا اوایل بهمن ماه 92 منتشر می‌شود.


منبع:آموزش > عالی- همشهری آنلاین:

نوع مطلب : خبرها، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


شنبه 25 خرداد 1392 :: نویسنده : مجتمع آموزشی پرورشی نور
همکار گرامی: جناب آقای اسلامی معاونت محترم پرورشی  دبیرستان نور1


کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام ضایعه درگذشت مادر مهربان و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت می گوییم خداوند متعال روح پاکش را با سرورش فاطمه زهراء محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.
نوع مطلب : خبرها، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


چهارشنبه 22 خرداد 1392 :: نویسنده : مجتمع آموزشی پرورشی نور


 

«هدف ملت ایران در این انتخابات با دو عامل "انتخابات گرم و پرشور" و "انتخاب فردی مومن، انقلابی با عزم و همت جهادی به ریاست جمهوری" تحقق می یابد.»
از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی۱۳۹۲/۲/۲۵


* دوستان شما در مجتمع آموزشی و پرورشی نور*


ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از همه دانش آموزان بویژه رای اولی های عزیز و عوامل اجرایی و


دبیران و آموزگاران فرهیخته و اولیاء گرامی جهت حضور پرشور در انتخابات دعوت می نماید.


نوع مطلب : اهداف و برنامه ها، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


چهارشنبه 22 خرداد 1392 :: نویسنده : مجتمع آموزشی پرورشی نور

یا رب الحسین بحق الحسین اشف صدر الحسین بظهور الحجه

 سه گل روییده اندر باغ احساس
گل سوسن گل لاله گل یاس

گل اول كه ماه عالمین است
عزیز فاطمه نامش حسین است

گل دوم نگر غرق است در فضل 
امید مرتضی نامش ابالفضل

گل سوم گل میعاد باشد
امام چارمین سجاد باشد

 

اعیاد شعبانیه بر تمامی شیعیان و محبین ائمه اطهار(ع) تبریك و تهنیت باد.

نوع مطلب : اهداف و برنامه ها، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه :معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه دو نوع مدرسه در قالب عناوین دبستان و دبیرستان در کشور خواهیم داشت، گفت: به دوره تحصیلی هنرستانی‌ها، یک سال اضافه شد...
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش خبر داد:افزایش یک‌سال به دوره تحصیلی هنرستانی‌ها/

 تقسیم‌ مدارس کشور به ۲ مدل

 

روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه :معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه دو نوع مدرسه در قالب عناوین دبستان و دبیرستان در کشور خواهیم داشت، گفت: به دوره تحصیلی هنرستانی‌ها، یک سال اضافه شد.

وی با اشاره به استقرار نظام جدید آموزشی در قالب دو دوره ابتدایی و متوسطه گفت: در گذشته 4 دوره تحصیلی ابتدایی، راهنمایی، متوسطه و پیش‌دانشگاهی داشتیم که در نظام جدید آموزشی، این چهار دوره در قالب دو دوره ابتدایی و دودوره متوسطه تقسیم‌بندی شده است.

سحرخیز با اشاره به سند تحوّل بنیادین افزود: بر اساس اقتضائات سنی دانش‌آموزان در هر دوره تحصیلی و نگاه دین مبین اسلام بر ویژگی‌های روحی،روانی،عاطفی و عقلانی هر دوره تحصیلی،دوره ابتدایی و متوسطه هرکدام به دو دوره 3 ساله تقسیم می‌شود.

وی با اشاره به این مطلب که دو نوع مدرسه در قالب عناوین دبستان و دبیرستان خواهیم داشت، تصریح کرد: هنرستان‌ها نیز مکان‌هایی برای تحصیل علاقه‌مندان رشته‌های فنی‌و‌حرفه‌ای وكاردانش برای کسب آموزش‌های مهارتی هستند که در اولین گام مبارک، با افزایش یک سال به طول مدت تحصیل آنها از 2 سال به 3 سال، فرصت بیشتری برای کسب آموزش‌های مهارتی به هنرجویان فراهم آمده است.

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش ادامه داد:جایگاه نظام هدایت و راهنمای تحصیلی در نظام جدید آموزشی، 3 ساله اول دوره متوسطه خواهد بود.

وی تغییر در محتوای کتب درسی را از مهم‌ترین آثار تحولی نظام جدید آموزشی قلمداد و خاطر نشان کرد: خوشبختانه این تغییرات از دوره ابتدایی آغاز و دامنه آن در سال تحصیلی آینده به دوره متوسطه هم کشیده خواهد شد.

ابراهیم سحرخیز،ورود کتب جدیدی همچون کار و فناوری، تفکر و پژوهش، تفکر و سبک زندگی و متناسب سازی زمان آموزش را دلیلی بر جهت‌گیری نوین آموزش و پرورش در عرصه تولید محتوای آموزشی در این وزارتخانه دانست.


منبع خبر :   روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه به نقل از فارس
نوع مطلب : اهداف و برنامه ها، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


پنجشنبه 16 خرداد 1392 :: نویسنده : مجتمع آموزشی پرورشی نور


عکس ایرانی


سلام بر مبعث، بهاری‏ترین فصل گیتی!
سلام بر مبعث، فصل شکفتن گل سرسبد بوستان رسالت!
سلام بر مبعث؛ نوید تزکیه انسان‏های شایسته از زشتی‏ها.
سلام بر مبعث؛ روزی که گل‏های ایمان در گلستان جان انسان شکوفا شد!
سلام بر مبعث، نوید وحدت حق‏طلبان جهان از خاستگاه وحی!
سلام بر مبعث، پیام خیزش انسان، از خاک تا افلاک!
سلام بر مبعث، انفجار نور و ظهور همه ارزش‏ها در صحنه حیات بشر!
سلام بر مبعث، جشن بزرگ ستم‏دیدگان و بی‏یاوران!
سلام بر مبعث، جاری کننده چشمه ایمان و عدالت در کویر خشک زمین!
سلام بر مبعث، پایه‏گذار حکومت صالحان در عرصه خاک!
سلام بر مبعث، عید بزرگ نجات از حیرت و سرگردانی، عید ختم ناامیدی
!

سلام بر مبعث، عید تمایز عدل و ظلم، عید بیداری و تعهّد، عید هدایت!

نوع مطلب : اهداف و برنامه ها، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
( کل صفحات : 4 )    1   2   3   4   
درباره وبلاگ


تغییر ثابت ترین واژه است

مشارکت راه را کوتاه خواهد کرد

دست محبت الهی برسرجماعت است

مدیر وبلاگ : مجتمع آموزشی پرورشی نور
نظرسنجی
آیا شما با ایجاد و توسعه مجتمع های آموزشی شهری موافقید؟آیا شما با ایجاد و توسعه مجتمع های آموزشی شهری موافقید؟آیا شما با ایجاد و توسعه مجتمع های آموزشی شهری موافقید؟آیا شما با ایجاد و توسعه مجتمع های آموزشی شهری موافقید؟آیا شما با ایجاد و توسعه مجتمع های آموزشی شهری موافقید؟آیا شما با ایجاد و توسعه مجتمع های آموزشی شهری موافقید؟جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات